Nuputa võistlus 11. апреля Piret Parm

Tartu Ülikooli Teaduskooli korraldatud matemaatikavõistlus Nuputa toimus 31. märtsil 2022 Viljandi Paalalinna Koolis. Nuputa võistlusel osalevad maakonna koolide 5.- 6. klasside ning 7. klasside võistkonnad.

Seekordsel võistlusel saavutas kooli 7. klassi võistkond koosseisus Kädi-Ly Ibrus, Lysell Kukk ja Mikk Vaks igati väärika 4. koha. Sama klassi õpilane Steffi Maarja Tiits tuli Leie Kooli võistkonna koosseisus 7.-le kohale.

5. – 6. klasside arvestuses saavutas Mart Vaks Leie ja Kolga-Jaani ühendvõistkonna koosseisus 10. koha.