Uudised

Kirjanduslikul täringumängul 2. koht 23. aprill Piret Parm


3. aprillil toimus Viljandi Linnaraamatukogus lasteraamatupäevale pühendatud kirjanduslik täringumäng. Meie koolist osales õpetaja Aigi juhendamisel võistkond, kuhu kuulusid neli 4. klassi tütarlast: Liise Kaarjärv, Moona Tatar, Kaireen Nurme ja Kadi Meribel Pärn. Kolm nädalat enne võistlust pidid nad omavahel ära jagama ja läbi lugema kuus raamatut (Heidi Raba "Sander Säinas ja lendav siga"; Liis Sein "Mona isepäine isa"; Epp Petrone "Hiir püksis"; Kadri Lepp "Poiss, kes tahtis põgeneda"; Gert Kiiler "Kass, kes ei osanud nurruda"; Margus Haav "Hundiema ühepajatoidu saladus"). Loetud raamatute kohta esitati faktiküsimusi. Meie kooli tublid lugejad saavutasid 2. koha, jäädes esikohale alla ainult 1,5 punktiga.

3. aprillil toimus Viljandi Linnaraamatukogus lasteraamatupäevale pühendatud kirjanduslik täringumäng. Meie koolist osales õpetaja Aigi juhendamisel võistkond, kuhu kuulusid neli 4. klassi tütarlast: Liise Kaarjärv, Moona Tatar, Kaireen Nurme ja Kadi Meribel Pärn. Kolm nädalat enne võistlust pidid nad omavahel ära jagama ja läbi lugema kuus raamatut (Heidi Raba "Sander Säinas ja lendav siga"; Liis Sein "Mona isepäine isa"; Epp Petrone "Hiir püksis"; Kadri Lepp "Poiss, kes tahtis põgeneda"; Gert Kiiler "Kass, kes ei osanud nurruda"; Margus Haav "Hundiema ühepajatoidu saladus"). Loetud raamatute kohta esitati faktiküsimusi. Meie kooli tublid lugejad saavutasid 2. koha, jäädes esikohale alla ainult 1,5 punktiga.