Контакт

Фильтр

Все Администрация Учителя Lasteaed Tugispetsialistid Персонал

Должность
 
Администрация (5)

Hasso Kukemelk

Директор
59199903
hasso.kukemelk@kolgajaanikool.ee

Время приема:

Lasteaias kolmapäev 13.00-14.00
Koolis teisipäev 9.00-10.00

Piret Parm

HEV koordinaator
Karjääriõpetus
Õppealajuhataja
Sekretär
Sotsiaalpedagoog
piret.parm@kolgajaanikool.ee

Время приема:

Kokkuleppel

Eha Fedorov

Huvijuht
Klassijuhataja 5.klass
Pikapäevarühma õpetaja
eha.fedorov@kolgajaanikool.ee


Maris Kaur

Inglise keel 9.klass
Väikeklassi õpetaja
maris.kaur@kolgajaanikool.ee


Krista Pärtli

Lasteaiaõpetaja rühmas Sammalhabe
krista.partli@kolgajaanikool.ee

Учителя (20)

Aigi Aunap

Eesti keel 3.-4.klass
Funktsionaalne lugemine 2.klass
Funktsionaalne lugemine 3.klass
I read English
Klassijuhataja 2.klass
Klassijuhataja 3.klass
Pikapäevarühma õpetaja
aigi.aunap@kolgajaanikool.ee


Anna Mölter

Inglise keel 3.-8.klass
anna.molter@kolgajaanikool.ee


Eha Fedorov

Huvijuht
Klassijuhataja 5.klass
Pikapäevarühma õpetaja
eha.fedorov@kolgajaanikool.ee


Maive Feldmann

Keemia
Математика
maive.feldmann@kolgajaanikool.ee


Helen Hulkko

Klassijuhataja 6.klass
Klassijuhataja 7.klass
Muusikaõpetus (kool, lasteaed)
Ringijuht
helen.hulkko@kolgajaanikool.ee


Sigrid Häkkinen Tank

Kodundus ja käsitöö
Ringijuht
sigrid.hakkinen.tank@kolgajaanikool.ee


Toomas Kaarjärv

Ringijuht
Tehnoloogiaõpetus
toomas.kaarjarv@kolgajaanikool.ee


Maris Kaur

Inglise keel 9.klass
Väikeklassi õpetaja
maris.kaur@kolgajaanikool.ee


Inga Laansalu

Eesti keel 2.klass
Matemaatika 2.-3.klass
inga.laansalu@kolgajaanikool.ee


Ester Must

Kunstiõpetus 1.-9.klass
Tööõpetus 1.-3.klass
ester.must@kolgajaanikool.ee


Reet Meerits

Füüsika
Loodusõpetus 7.klass
reet.meerits@kolgajaanikool.ee


Ly Park

Ajalugu 5.-6.klass
Informaatika
Klassijuhataja 8.klass
Klassijuhataja 9.klass
Ühiskonnaõpetus 6.klass
Vene keel
ly.park@kolgajaanikool.ee


Piret Parm

HEV koordinaator
Karjääriõpetus
Õppealajuhataja
Sekretär
Sotsiaalpedagoog
piret.parm@kolgajaanikool.ee

Время приема:

Kokkuleppel

Getriin Orgusaar

Bioloogia
Geograafia
Inimeseõpetus
Loodusõpetus 1.-6.klass
Ringijuht
getriin.orgusaar@kolgajaanikool.ee


Aleksander Tamm

История
Ühiskonnaõpetus 9.klass
aleksander.tamm@kolgajaanikool.ee


Marje Tatar

Eesti keel 1.klass
Klassijuhataja 1.klass
Klassijuhataja 4.klass
Matemaatika 1.klass
Matemaatika 4.klass
marje.tatar@kolgajaanikool.ee


Ants Vaks

Kehaline kasvatus
ants.vaks@kolgajaanikool.ee


Toomas Tikk

Ringijuht
toomas.tikk@kolgajaanikool.ee


Astra Tints

Eesti keel ja kirjandus
astra.tints@kolgajaanikool.ee


Viive Rätsepso

Õpetaja abi
viive.ratsepso@kolgajaanikool.ee

Lasteaed (12)

Krista Pärtli

Lasteaiaõpetaja rühmas Sammalhabe
krista.partli@kolgajaanikool.ee


Reet Andreson

Lasteaiaõpetaja rühmas Kingpool
reet.andreson@kolgajaanikool.ee


Ülle Kaur

Lasteaia perenaine
ulle.kaur@kolgajaanikool.ee


Anu Aren

Õpetaja abi rühmas Muhv
anu.aren@kolgajaanikool.ee


Anu Kullas

Lasteaiaõpetaja rühmas Sammalhabe
anu.kullas@kolgajaanikool.ee


Kaja Nurme

Õpetaja abi rühmas Sammalhabe
kaja.nurme@kolgajaanikool.ee


Helen Hulkko

Klassijuhataja 6.klass
Klassijuhataja 7.klass
Muusikaõpetus (kool, lasteaed)
Ringijuht
helen.hulkko@kolgajaanikool.ee


Sirje Ristisaar

Lasteaiaõpetaja rühmas Kingpool
sirje.ristisaar@kolgajaanikool.ee


Evelin Laansalu

Lasteaiaõpetaja rühmas Muhv
evelin.laansalu@kolgajaanikool.ee


Kadri Veski

Lasteaiaõpetaja rühmas Muhv
kadri.veski@kolgajaanikool.ee


Kerli Pärtli

Õpetaja abi rühmas Kingpool
kerli.partli@kolgajaanikool.ee


Piret Tšulkovski

Ujumisõpetaja lasteaias

Tugispetsialistid (5)

Piret Parm

HEV koordinaator
Karjääriõpetus
Õppealajuhataja
Sekretär
Sotsiaalpedagoog
piret.parm@kolgajaanikool.ee

Время приема:

Kokkuleppel

Maris Kaur

Inglise keel 9.klass
Väikeklassi õpetaja
maris.kaur@kolgajaanikool.ee


Ille Puustusmaa

Logopeed
ille.puustusmaa@kolgajaanikool.ee


Natalia Rediskina

Koolipsühholoog
natalia.rediskina@viljandivald.ee

Время приема:

kokkuleppel

Eva Ereline

Eripedagoog

Время приема:

Neljapäev
Персонал (8)

Ülle Kärt-Rebane

Spordihoone perenaine


Anna Mölter

Spordihoone administraator


Olga Luik

Koka-abi


Maie Pullisaar

Perenaine


Ene Sarapuu

Kokk


Anneli Suigusaar

Perenaine


Toomas Tikk

Ringijuht
toomas.tikk@kolgajaanikool.ee


Riina Veltbach

Kokk

Свяжитесь с нами

Имя и фамилия *
Эл. почта *
Сообщение *
* Отмеченные поля обязательны для заполнения
CAPTCHA на основе изображений
Какой код на картинке? *
Введите символы, которые показаны на картинке.

Свяжитесь с нами

Имя и фамилия *
Эл. почта *
Сообщение *
* Отмеченные поля обязательны для заполнения
CAPTCHA на основе изображений
Какой код на картинке? *
Введите символы, которые показаны на картинке.