Rühmad



Rühm: MUHV

Laste vanus: 1,5 - 5 aastased (liitrühm)

Laste arv: 18

Lasteaiaõpetajad: Evelin Laansalu ja Kadri Veski

E-mail: evelin.laansalu@kolgajaanikool.ee, kadri.veski@kolgajaanikool.ee

Lasteaiaõpetaja abi: Anu Aren e-mail: anu.aren@kolgajaanikool.ee

Liikumisõpetaja: Anu Aren

Muusikaõpetaja: Helen Hulkko, e-mail: helen.hulkko@kolgajaanikool.ee

Ujumisõpetaja: Piret Tšulkovski

Rühma mobiil: +372 56 732 578

Rühm: SAMMALHABE

Laste vanus: 1,5 - 5 aastased (liitrühm)

Laste arv: 18

Lasteaiaõpetajad: Krista Pärtli ja Anu Kullas

E-mailid: krista.partli@kolgajaanikool.ee ja anu.kullas@kolgajaanikool.ee

Lasteaiaõpetaja abi: Kaja Nurme, e-mail: kaja.nurme@kolgajaanikool.ee

Liikumisõpetaja: Anu Aren

Muusikaõpetaja: Helen Hulkko

Ujumisõpetaja: Piret Tšulkovski

Rühma mobiil: +372 53 743 747

Rühm: KINGPOOL

Laste vanus:  5-7 aastased (liitrühm)

Laste arv: 14

Lasteaiaõpetajad: Sirje Ristisaar ja Reet Andreson

E-mailid: sirje.ristisaar@kolgajaanikool.ee ja reet.andreson@kolgajaanikool.ee

Lasteaiaõpetaja abi: Kerli Pärtli, e-mail: kerli.partli@kolgajaanikool.ee

Liikumisõpetaja: Anu Aren

Muusikaõpetaja: Helen Hulkko

Ujumisõpetaja: Piret Tšulkovski

Rühma mobiil: +372 54 820 785

 

Rühm: MUHV

Laste vanus: 1,5 - 5 aastased (liitrühm)

Laste arv: 18

Lasteaiaõpetajad: Evelin Laansalu ja Kadri Veski

E-mail: evelin.laansalu@kolgajaanikool.ee, kadri.veski@kolgajaanikool.ee

Lasteaiaõpetaja abi: Anu Aren e-mail: anu.aren@kolgajaanikool.ee

Liikumisõpetaja: Anu Aren

Muusikaõpetaja: Helen Hulkko, e-mail: helen.hulkko@kolgajaanikool.ee

Ujumisõpetaja: Piret Tšulkovski

Rühma mobiil: +372 56 732 578

Rühm: SAMMALHABE

Laste vanus: 1,5 - 5 aastased (liitrühm)

Laste arv: 18

Lasteaiaõpetajad: Krista Pärtli ja Anu Kullas

E-mailid: krista.partli@kolgajaanikool.ee ja anu.kullas@kolgajaanikool.ee

Lasteaiaõpetaja abi: Kaja Nurme, e-mail: kaja.nurme@kolgajaanikool.ee

Liikumisõpetaja: Anu Aren

Muusikaõpetaja: Helen Hulkko

Ujumisõpetaja: Piret Tšulkovski

Rühma mobiil: +372 53 743 747

Rühm: KINGPOOL

Laste vanus:  5-7 aastased (liitrühm)

Laste arv: 14

Lasteaiaõpetajad: Sirje Ristisaar ja Reet Andreson

E-mailid: sirje.ristisaar@kolgajaanikool.ee ja reet.andreson@kolgajaanikool.ee

Lasteaiaõpetaja abi: Kerli Pärtli, e-mail: kerli.partli@kolgajaanikool.ee

Liikumisõpetaja: Anu Aren

Muusikaõpetaja: Helen Hulkko

Ujumisõpetaja: Piret Tšulkovski

Rühma mobiil: +372 54 820 785